Reklama
Kategorie Ogłoszeń
Przeglądaj wg województwa
Wybierz województwo:
Pokaż wszystkie ogłoszenia

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Kanał RSS

Siatki na piłkochwyty. Siatki ochronne na boiska i hale sportowe. Producent, dystrybutor i sprzedaż detaliczna.

Data utworzenia: 2017-06-15 15:24:24

Kategoria: Pozostałe w "sport"
Miejscowość: Cała Polska
Województwo cała polska
Telefon pokaż numer telefonu
Wyświetleń 28
Cena: 0


Opis ogłoszenia

Specjalizujemy się w produkcji siatek sportowych tzw. piłkochwytach. Produkujemy siatki na dowolny wymiar, obszywamy wzmacniającą linią krawędziową oraz taśmą.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie!

 

Oferowane przez nas siatki sportowe to gwarancja wysokiej jakości wykonania, odporności na warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV!

 

Siatki na piłkochwyty skutecznie wyłapują piłki i inny sprzęt sportowy zwiększając bezpieczeństwo w czasie uprawiania rożnych sportów.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo siatki na piłkochwyty wykonane z dwóch rodzajów materiału – polietylenu PE oraz polipropylenu PP (siatki bezwęzłowe). Oferujemy szeroki wybór piłkołapów o grubościach splotek od 1-5 mm oraz o oczkach w zakresie od 20-120mm w różnych kolorach.

 

Jeśli jesteście państwo zainteresowani naszymi siatkami na piłkchwyty prosimy o kontakt z nami pod nr tel.: 539 937 180 lub drogą e-mail: siatki@linarem.pl

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższej jakości piłkochwyty w najniższych cenach w Polsce.

 

Pełna oferta siatek sportowych na naszej stronie www.siatki.linarem.pl

 


Reklama


Położenie na mapie

Zgłoś naruszenie regulaminu
Odśwież kod
Serwis ogłoszeń sprzedani.pl 2012-2017 © Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Wszystkie prawa zastrzeżone