Reklama
Kategorie Ogłoszeń
Przeglądaj wg województwa
Wybierz województwo:
Pokaż wszystkie ogłoszenia

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Kanał RSS

Trener personalny online, trening indywidualny

Data utworzenia: 2017-03-29 13:03:20

Kategoria: Pozostałe w "sport"
Miejscowość: Wrocław
Województwo dolnośląskie
Telefon pokaż numer telefonu
Wyświetleń 38
Cena: 0


Opis ogłoszenia

Zazdrościsz innym atrakcyjnej sylwetki? Sądzisz, że Twoja kondycja fizyczna mogłaby być lepsza? Nadszedł czas, żeby zadbać o siebie pod opieką zaufanego instruktora. Jeżeli jesteś Wrocławianinem i potrzebujesz osobistego trenera, to zachęcam do skorzystania z moich usług.Nazywam się Olga Kępczyńska (trener personalny Wrocław) i jestem magistrem sportu o specjalności trener przygotowania motorycznego oraz specjalizacji instruktora w dyscyplinie kulturystycznej. Dzięki ukończonym kursom i szkoleniom mogę zaproponować pomoc w sporządzenie jadłospisu oraz w wyborze suplementów diety. Czekam zarówno na tych, którzy nie są zadowoleni ze swojej sylwetki, jak i osoby, które zdecydowały się na trening wzmacniający mięśnie. W zależności od Twoich potrzeb, przeprowadzę także specjalistyczną analizę składu ciała.


Zachęcam do wejscia na moją stronę internetową. bliżej z ofertą, jak również z opiniami moich wcześniejszych klientów oraz z fotografiami przedstawiającymi uzyskane przez nich rezultaty.


Reklama


Położenie na mapie

Zgłoś naruszenie regulaminu
Odśwież kod
Serwis ogłoszeń sprzedani.pl 2012-2017 © Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Wszystkie prawa zastrzeżone